Outsourcing - Obrázok Outsourcing - Obrázok

Umění zaměstnávat

Když dva dělají totéž, nemusí to být totéž.

Je možné dělat stejnou věc a ještě přitom významně ušetřit?

Outsourcing je v první řadě o spolehlivosti a zodpovědnosti. S outsourcingem máme dlouholetou praxi, zvláště s převažujícím manuálním provozem. Outsourcing je stejně tak o lidech. Ti nesmí v provozu nikdy chybět ani selhat. Často, čím je forma outsourcingu jednodušší, tím je paradoxně důraz na správné obsazení lidí důležitější. Ručíme za váš provoz a dobře víme, že i nežádoucí fluktuace může mít vliv na kvalitu či kvantitu produkce a že i v těch největších provozech je přesný počet lidí absolutní nutností.

Proto oceníte, že máme vlastní přístup a systém ŘLZ, který šetří práci vám i nám. Vždyť to sami znáte, kolik energie, času a peněz vám ušetří člověk, který u vás pracuje permanentně anebo se ve špičkách opakovaně vrací. Mimochodem, systém našich náhradníků v pracovní pohotovosti jsme úspěšně začali uplatňovat již v roce 1992, tj. před více než čtvrt stoletím.

Můžete nám svěřit zodpovědnost za výsledky celého provozu i jeho části. Budete spokojeni, že vám dáme navíc takové smluvní záruky, že budete eliminovat i takové zdánlivé nepodstatnosti, které jste před tím ani neřešili, ale které vás dohromady stály také nemálo peněz.

S Jobbees se můžete spokojeně věnovat svým prioritám.

Potřebujete efektivně
vyplňovatsvé výrobní špičky, a současně byste uvítali mít TYTÉŽ DOBRÉ pracovníky v permanenci, když je práce méně? Zdá se vám to nemožné?