Outsourcing - Obrázok Outsourcing - Obrázok

Job, který nás spojuje.

Když dva dělají totéž, nemusí to být totéž.

Je možné dělat stejnou věc a ještě přitom významně ušetřit?

Zvažujete vyčlenit některý ze svých provozů? A hledáte kvalifikovaného a kompetentního partnera?

Jobbees Outsourcing se specializuje na jednodušší provozy, u kterých jde nejčastěji o spolehlivý výkon, který se dá nějakým způsobem měřit a normovat. Ačkoli se jedná o pomocné provozy či vstupní anebo naopak výstupní, zpravidla zjišťujeme, že se dá takový provoz nově nastavit a zefektivnit právě na snadno měřitelný výkon (např. v kusech, tunách apod.).

Outsourcing není jen o umění priorit. Je v první řadě o spolehlivosti a zodpovědnosti. S outsourcingem máme dlouholetou praxi, zvláště s převažujícím manuálním provozem. Outsourcing je stejně tak o lidech, kteří nesmí v provozu nikdy chybět ani selhat. Proto by měl takový dodavatel být i sebevědomý zaměstnavatel. Ručíme za váš provoz a dobře víme, že jakékoli výkyvy mohou mít fatální vliv na kvalitu či kvantitu produkce.

Oceníte, že máme vlastní přístup a systém ŘLZ, který šetří práci vám i nám. Můžete nám svěřit zodpovědnost za výsledky celého provozu nebo jeho části. Budete spokojeni, že vám dáme navíc takové smluvní záruky, že budete eliminovat i zdánlivě nepodstatné věci, které jste dříve ani neřešili, ale stály vás dohromady nemálo peněz a energie.

S Jobbees se tak můžete spokojeně věnovat svým prioritám.

Vyčlenit vlastní
dosavadní provoz tak, aby fungoval lépe a levněji? Je proto outsourcing protimluv? Víte stejně jako my, že není. V tom spočívá synergie a umění
priorit!