Proč Jobbees - Obrázok Proč Jobbees - Obrázok

Job, který nás spojuje.

Poctivá práce se u nás vyplácí!

Pro dlouhodobé vztahy určitě!

Zkušenosti. Obě společnosti Jobbees (Jobbees Seasons a Jobbees Outsourcing) patří do skupiny firem PersON Group, které působí na trhu práce více než čtvrt století. Za takovou dobu lze již s určitou pokorou říct, že firma u svých lidí obstála.

Důvěra. Vážíme si práce a důvěry stovek lidí, kteří u nás rádi dlouhodobě pracují anebo se každoročně vracejí. Důvěru lidí si ale musí každý nejdříve zasloužit. Tu nelze koupit ani jinak získat ze dne na den. Proto se snažíme s našimi lidmi pracovat dlouhodobě a starat se o ně.

Spolehlivost a tradice. Různých nabídek zaměstnání je nespočet. U které firmy ale můžete s jistotou říct, že je na trhu osvědčená a má spolehlivou nabídku se zárukami? Nabízíme jen tradiční práci u tradičních zákazníků za tradiční výhody!

Úkolová mzda či odměna jako cesta k vyšším výdělkům. Dobře víme, že naši lidé s námi jezdí za prací do Česka nikoli kvůli jeho přírodním krásám či kulturním památkám, ale hlavně kvůli výdělku. To je také důvod, proč se k nám vrací, protože vědí, že to funguje. Trik spočívá v tom, že většina našich prací je „na úkol“, přičemž právě díky vyšším výkonům lidé dosahují násobků základního výdělku.

Nabídka stálého zaměstnání až do důchodu. Pokud se u nás napoprvé osvědčíte, nabídneme vám stálé zaměstnání na dobu neurčitou se všemi výhodami s tím spojenými.

Výdělečné krátkodobé zaměstnání. Pokud někdo z vás hledá výdělečné zaměstnání jen na přechodné období, i v tomto případě je Jobbees zajímavou volbou. Naše jméno je spojováno zejména se zemědělskými kampaněmi, u kterých si dobří pracovníci mohou v krátkém čase vydělat několikrát více, než v jiném nekvalifikovaném manuálním provozu. To k nám láká i dobré pracovníky z jiných odvětví, kteří momentálně nemají své uplatnění, ale nechtějí „sedět doma“.

Péče o zaměstnance a další výhody. Snažíme se o naše pracovníky dobře pečovat a pamatujeme i na jejich potřeby. Například jsme zvyklí naše zaměstnance vyplácet hned po skončení práce. A také jim poskytovat zálohy každý týden. Donedávna jsme asi jako jediní na trhu všem našim pracovníkům dokonce garantovali televizi na všech našich ubytovnách a na každém pokoji.

Přístup. Lidé si u nás cení toho, jak s nimi jednáme, jak se o ně staráme a že vždy držíme své slovo. Rádi bychom získali i vaši důvěru. Jsme pro to připraveni udělat maximum.

Váš osobní personalista
je víc než nějaký
osobní bankéř.