Proč Jobbees - Obrázok Proč Jobbees - Obrázok

Job, který nás spojuje.

Proč Jobbees?

Konečně klidná sezóna!

S Jobbees se definitivně zbavíte starostí a případných obav o kvalitu a výsledek své kampaně. Můžete se tak spolehnout na výsledek bez obav, že byste zažili děsivé zkušenosti jako někteří pěstitelé v minulých letech u jiných firem.

Specializace.

V zemědělství pracujeme po celý rok. Znalosti zemědělské prvovýroby jsou klíčové, ale nezbytná jsou i ostatní její specifika, která se často projeví u neznalého partnera jako nečekaný problém a hrozba. Každá kampaň je sice jiná, ale mají mnoho společných jmenovatelů, které je nutné ošetřit předem.

Absolutní spolehnutí.

Dobře si uvědomujeme naši zodpovědnost za svěřenou úrodu. Už řadu let patříme k vůbec nejspolehlivějším dodavatelům na trhu, a jsme zřejmě poslední takto specializovanou českou firmou.

Záruky.

S Jobbees získáte nadstandardní smluvní záruky, jaké vám dnes poskytne jen málokdo. Na naše dílo dáváme smluvní záruky nejen na objem, kvalitu a termíny dokončení díla, ale i na další.

Finance pod kontrolou.

Nejsme agentura! Pracujeme na úkol a naše služby účtujeme jako dílo (Kč/t, Kč/ha, Kč/ks atp.). Naše služby už zahrnují také všechny ostatní standardní dodavatelské náklady (doprava, ubytování, stravování atp.), takže máte své náklady a faktury plně pod kontrolou a nikdy nepřeplácíte! A platíte až po skončení kampaně, resp. předání díla.

Zkušenosti a know-how.

Naše dlouholeté zkušenosti, které přesáhly 30 let, jasně dokládají, co všechno je klíčovou zárukou úspěšné a spokojené kampaně. To z nás dělá kvalifikovaného partnera. Známe nároky dané práce a víme, co je naší klíčovou kompetencí! Výhody systému našich služeb spočívají také v umění normování práce. Díky pružným normám vám můžeme ušetřit nemalé finanční prostředky někdy až v řádech miliónů korun během pár let, aniž by to bylo na úkor výsledné kvality!

Kvalita až na prvním místě (Lidské zdroje).

Zaměstnáváme výkonné a osvědčené pracovníky ze Slovenka a Ukrajiny, kteří v zemědělství pravidelně pracují, znají nároky této práce a mají k ní motivující vztah.

Orientace na dlouhodobou spolupráci.

Orientujeme se na dlouhodobou spolupráci. Domníváme se, že jen tak můžeme naše služby zlepšovat. Snažíme se vracet stejné pracovníky na stejná místa. Můžeme tak s náročnými zákazníky budovat stále se zlepšující spolupráci, která s každým dalším rokem přináší další úspory peněz, času a nároků na organizaci. Další rok tak zažijete ještě lepší kampaň, než rok předchozí. U našich outsourcingových provozů poznáte viditelné zlepšení ještě mnohem dříve!

Náš přístup.

Určitě také oceníte náš přístup. Již nemusíte řešit věci, které jste museli dřív. Naše pracovníky si sami zaškolujeme, organizujeme a stačí vám komunikovat jen s jedním naším kolegou, který se o vše postará. Naše seriózní a pozorná komunikace ve všech ohledech vás ujistí, že ač je práce s lidmi asi tou nejtěžší na světe, dobrá firma se pozná i podle toho, jak se problémy snaží řešit. Vždy se v první řadě snažíme vidět a řešit problém očima našeho zákazníka.

Zázemí.

Zemědělci často nepovažují zázemí svých dodavatelů za důležité. My jsme po tolika letech zkušeností s extrémními úrodami, pandemiemi či jinými nečekanými problémy naopak přesvědčeni, že zázemí je také klíčové. Jak se říká: „každý je nahraditelný“. My se musíme na naše zdroje nejen dívat touto optikou, ale také se jí řídit. Díky našemu zázemí se nám podařilo v období pandemie pomoci našim stálým i novým zákazníkům bez finančních ztrát. Jsme součástí skupiny PersON Group, díky čemuž sdílíme 16 poboček na Slovensku a České republice a 5 poboček na Ukrajině.