Proč Jobbees - Obrázok Proč Jobbees - Obrázok

Umění zaměstnávat

Proč Jobbees?

Máme sadu klíčů k vaší spokojenosti.

U společnosti Jobbees CS s.r.o. oceníte hned několik důvodů ke spolupráci. Jedná se o mix vlastností a přidaných hodnot, které vás v důsledku přesvědčí, že Jobbees je ten pravý dlouhodobý partner.

Zkušenosti.

Jobbees CS s.r.o. je sice novou společností, ale patří do konsorcia firem, které působí na trhu práce více než čtvrt století. A po více než 25-leté praxi se stále domníváme, že jsou mezi společnostmi velké rozdíly a nevyužitý potenciál. Také proto jsme se rozhodli vstoupit do Rudého moře na trhu.

V našich službách v oblasti ŘLZ jsme se dosud věnovali spíše aktivitám mimo hlavní proud. Buďto tam, kde jsme viděli nevyužitý potenciál trhu práce, anebo tam, kde podle našeho názoru trh práce selhával. Na Slovensku například připravujeme ve spolupráci s naší mateřskou společností PersON CS s.r.o. unikátní projekt „Opät pracovať, opät žiť.“ I přes naši specializaci ale zaměstnáváme celoročně několik set pracovníků.

Specializace.

Náš recept nemáme pro všechny. Jen pro ty zákazníky, se kterými spolupracujeme. Proto se koncentrujeme jen na některé, oborově příbuzné provozy, u kterých naší zákazníci ocení ty správné zaměstnance. Jedná se zejména o potravinářské podniky, obchodní řetězce a sklady.

Naší další specializací jsou tzv. Studentské výpomoci, kde vidíme velké výzvy a stejně tak nevyužitý potenciál. Přestože se zaměstnávání studentů změnilo od počátku 90-tých let k nepoznání, je na čem stále pracovat a naopak využít příležitosti dnešní doby. Když je student motivovaný a opravdu chce pracovat, může se i z vás stát jejich nadšený zaměstnavatel.

Orientujeme se na dlouhodobou spolupráci. Obzvláště u služeb Outsourcingu.

Specializace je jeden z mála receptů, jak se může outsourcingová společnost u svých zákazníků vyvarovat jinak nevyhnutelnému střetu zájmu. Většina univerzálních, vč. nadnárodních agentur sice disponuje svým know-how, přesto ale ani oni nemohou pro každého svého zákazníka využít všechen svůj možný potenciál, protože jejich marketingové směrnice jasně říkají, který zákazník má před jiným přednost. A není to jen proto, že jsou dennodenně ve střetu zájmu, ke kterému zákazníkovi toho kterého pracovníka umístit.

Know-how.

Ani po více než čtvrt století praxe v řízení lidských zdrojů nemůžeme tvrdit, že máme recept na všechno. Práce s lidmi je náročná a nikdy nekončící. Přesto se nám daří výrazně zlepšovat situaci u našich zákazníků a nacházet recept, jak ji dlouhodobě řešit. Ať už selhával regionální trh práce nebo něco jiného.

Správní lidé.

Asi nejčastější klišé, které u agentur slýcháváte. U nás oceníte, že to zažijete. Navíc se snažíme vracet stejné pracovníky na stejná místa, čímž se efekt našich služeb ještě umocňuje. Jak se nám to daří? Rádi se vám osobně svěříme.

Náš přístup.

Vždy se snažíme vidět a řešit problém očima našeho zákazníka, jako bychom byli vaši interní personalisté. Jenže s výhodami plošně působící outsourcingové společnosti s 14-ti pobočkami na Slovensku a České republice.