Příjemná práce,
kde si i
dobře vyděláte!

Pokud pocházíte z venkova a jste zvyklí na fyzickou práci, tak těžko najdete příjemnější zaměstnání!

Za deště se nepracuje:-) Práce je příjemná a blahodárná. Cítíte vůni sadů, vinic
či chmelnic,
dýcháte čistý vzduch a užíváte si krásu okolní přírody. Lidé, kteří mají k přírodě vztah, budou tuto práci milovat. Bude vás těšit sledovat, co společně s přírodou dokážeme.

Tip! Schválně, porovnejte to s jinými nekvalifikovanými průmyslovými provozy, kde ani prostředí ani vzduch neprospívá vašemu zdraví ani vašim smyslům.

Kdo chce dobře vydělat, pracuje v zemědělství!

Pokud chcete vsadit na jistotu u sezónní práce v zahraničí, pak zemědělství je často nejlepší volba!

Lidé stále jezdí na zemědělské brigády hlavně proto,
že si tam za kratší dobu
vydělají o dost více peněz než jinde.
Ale i v zemědělství je dobré si umět vybírat! Jobbees je tradiční firma a jako taková nabízíme jen tradiční práci u tradičních zákazníků s tradičními výhodami.

Důstojná a záslužná práce!

Například taková práce ve vinohradu. Je to jedna z mála prací na světě, kam chodí majitel podniku sám ochotně pracovat a vyčistit si třeba hlavu. Ale i do sadů nebo do chmelnic jezdí ředitelé firem se svými kolegy na tzv. teambuildingy. Zkuste si ale představit ředitele nějakého průmyslového podniku, že by šel dobrovolně pracovat do svého provozu. 🙂

uvod-1.png

Je možné mít STABILNÍ ZAMĚSTNÁNÍ v Česku a současně SPOKOJENĚ ŽÍT na Ukrajině?

Víte o tom, že můžete v ZAHRANIČÍ získat STABILNÍ a dobře placené ZAMĚSTNÁNÍ, i když budete pracovat například jen 7 měsíců v roce?

Už byste si zasloužili mít stabilní a dobře placené zaměstnání? Se všemi jistotami? Vydělávat si na penzi, mít hrazené zdravotní pojištění a další sociální jistoty? Víte například, že můžete mít nárok na penzi i za práci, kterou odpracujete v zahraničí?
I když jste například z Ukrajiny a pracujete například v Česku?

Tip! Ne každý může v životě dělat kvalifikované zaměstnání. Když jste navíc nuceni dojíždět za prací do zahraničí, lidé často zapomenou, že si i tak mohou vybírat z lepších možností. S námi už nemusíte každý rok střídat práci!

Postaráme se o vás!

Zjistěte, proč se k nám většina dobrých pracovníků opakovaně vrací.

Myslíme si, že důvodem není jen to, že si u nás lidé dobře vydělají. Rozdíl je i v přístupu k našim zaměstnancům! Každý z našich pracovníků získá svého „osobního personalistu“, který vám vždy
se vším pomůže. Postaráme se o vás i po všech dalších stránkách! Ani jazykové bariéry neexistují, protože naši HR Delegáti mluví daným jazykem
a jsou vlastně všude s vámi.

Váš osobní personalista je víc než nějaký osobní bankéř.

Všechno je jednodušší, když vám pomáháa
DOBRÝ PARŤÁK.

Od chvíle, kdy s námi začnete komunikovat, získáte také našeho „osobního personalistu“.

Osobní personalista je něco jako váš agent, který vám dobře radí a pomáhá, a dokáže za vás vyřídit také spoustu věcí. Může vám pomoct například s vrácením daní, s vyřízením víz, a s celou řadou dalších věcí.

Rollnik

SVĚTOVÁ NOVINKA u sezónních zemědělských prací

Doposud fungovaly zemědělské kampaně jen jako krátkodobé brigády. My jsme tyto práce jako první a zatím jediní na světě spojili dohromady a vytvořili nový typ zaměstnání, které jsme nazvali Rollnik.

Vzniklo tak klasické zaměstnání na dobu neurčitou! Tímto způsobem si můžete například od jara do podzimu vydělat tolik, jako někde za celý rok!

S námi už sezónní práce nejsou sezónní:-). Ani v zahraničí!

Tip! Přestaňte už střídat zaměstnání a vsaďte s námi na jistoty! Jak je to možné? Podívejte se na více informací zde

I tak hledáte spíše jiné zaměstnání?

Pamatujte, že jediné dobré zaměstnání je to, které funguje dlouhodobě.

Nezapomeňte na to, že i agentura práce pro vás může být legálním a seriózním dlouhodobým zaměstnavatelem. U legální agentury práce získáte taktéž nárok na penzi po odpracování určité doby.

Přejít nahoru