Vize globální i vize znovu probuzené

I sezónní práce lze inovovat!

Nejtradičnější práce na trhu si zaslouží inovovat. Inovacemi myslíme vize, nové technologie, nové přístupy i nové služby. Některé z nich možná nejsou tak nové, jen se na ně zapomnělo:-). Některé naše služby ale rozhodně nové jsou a považujeme je za budoucnost sezónních prací v zemědělství.

S globálními změnami na trhu práce vystávají také potřeby globálních vizí a globálního přístupu k lidským zdrojům. Bez nich, bez rozsáhlejších výzkumů a studií trhu už nyní zažívají některé podniky se sezónní výrobou každoroční šoky. Bez globálního působení na trhu a bez globálních strategií dnes nelze perspektivně uvažovat o lidských zdrojích asi v žádné oblasti podnikání.

Vize budoucnosti se stává realitou

Profesionální kampaňový pracovník? Není to protimluv?

Zmíněné inovace nebo nové typy služeb by ale nebyly možné bez našich dobrých pracovníků, kteří si zaslouží dobrou práci. Jako první a zatím jediní na světě jsme vytvořili nový typ stabilního zaměstnání, které jsme nazvali Rollnik. Prostě, to, co dříve fungovalo jen jako krátkodobé sezónní brigády, jsme dokázali spojit v jedno klasické zaměstnání. 

Projekt Rollnik není žádný sociální výmysl, který by nám a zákazníkům komplikoval organizaci kampaní anebo zvyšoval náklady. Výsledkem je naopak malé kouzlo. Díky profesionalizaci těchto pracovníků se zvýšil výkon, snížily náklady a pracovníci si přitom dokáží vydělat víc peněz.

Zodpovědný partner

Myslíme na budoucnost našich zákazníků i našich pracovníků.

Zodpovědnost je klíčové slovo. Kampaň musí začít včas a včas také musí všechno skončit. To vědí i naši dobří pracovníci, kteří si zaslouží dobré zaměstnání.

Naši pracovníci jsou motivovaní a mají k této práci vztah. To se projevuje nejen ve výkonu, ale také kvalitě. Naše společnost si práce našich pracovníků váží a snaží se pečovat také o jejich další stránky života.

Orientujeme se na dlouhodobou spolupráci, protože jen taková práce má smysl.

Přejít nahoru